Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Zestawy natryskowe bez baterii

Filtry

na stronę

 

Zestawy natryskowe bez baterii

Zestawy natryskowe bez baterii

 

Strefa prysznicowa to obszar łazienki, który urządzić można na naprawdę wiele sposobów. Rozległy wybór różnorodnej armatury oraz elementów natryskowych może skonsumować bardzo dużo czasu. Zwłaszcza jeśli planujemy, aby w naszej łazience znalazły miejsce deszczownica lub wielofunkcyjna słuchawka.

 

Zestawy natryskowe bez baterii są świetnym rozwiązaniem dla osób, które w swoim pomieszczeniu łazienkowym posiadają już zamontowaną baterię lub z jakichś względów chcą zamówić osobno na przykład baterię podtynkową lub natynkową. Zestawy takie oferują niebywały wręcz wybór skomponowanych wcześniej konfiguracji. Od prostych połączeń słuchawki prysznicowej z wężem i uchwytem po rozbudowane, obsługujące dwa lub więcej wyjść wody.

 

Czym kierować się przy wyborze zestawu natryskowego?

 

Jak sama nazwa wskazuje, zestaw natryskowy jest zbiorem kilku elementów, z których każdy może stanowić istotną rolę w naszej łazience. Dlatego też warto przed zakupem warto przyjrzeć się poszczególnym składowym takiego zestawu.

 

Słuchawka prysznicowa to element, który można znaleźć w prawie każdym zestawie natryskowym. W pierwszej kolejności można zastanowić nad jej kształtem. Kwadratowy na pewno zapewni naszej łazience trochę nowocześniejszego designu. Okrągły natomiast będzie dużo poręczniejszy i lepiej leżący w dłoni. Ważnym aspektem może być także liczba strumieni, które oferuje słuchawka. Często można spotkać słuchawki z trzema rodzajami strumienia, gdzie przynajmniej jeden z nich służy do masażu wodnego.

 

Przy wyborze węża prysznicowego dobrze zastanowić się nad jego długością. Warto dobrać ją pod swoje osobiste wymagania, aby nie był za krótki lub za długi. Dobrym wyborem będzie także wąż odporny na skręcanie.

 

W zestawach natryskowych często spotkać można także drążek prysznicowy. Montuje się go w sposób natynkowy. Należy zadbać jedynie o nawiercenie odpowiednich otworów w ścianie. Wyposażony jest zazwyczaj w uchwyt na słuchawkę z możliwością regulacji jego wysokości. Można na nim zamocować różnego rodzaju akcesoria łazienkowe jak na przykład koszyki czy mydelniczki.

 

Deszczownica również może wejść w skład takiego zestawu natryskowego. Jej kształt wpływać będzie jedynie na walory wizualne. Warto jednak zastanowić się nad jej rozmiarem, gdyż ten większy zapewni nam rozleglejszy obszar natrysku, a co za tym idzie podniesiony komfort oraz satysfakcję z prysznica.

 

W skład zestawu natryskowego może wchodzić oczywiście jeszcze wiele innych elementów. Wszystkich, które nie wejdą w skład tego przygotowanego przez producenta można znaleźć w naszym sklepie w dziale elementy natryskowe.

 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie, w którym znaleźć można zestawy natryskowe topowych producentów takich jak Grohe, HansgroheKludi czy Steinberg.