Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Przyciski do stelaży

Filtry

na stronę

 

Przyciski do stelaży

Przyciski do stelaża decydują m.in. o wygodzie użytkowania WC. To również od nich zależy oszczędność wody, która wynika z ilości spłukiwanej wody. Możemy ją regulować, np. decydując się na przyciski do spłuczki podwójne, w których każdy przycisk przyporządkowany jest do innej ilości spłukiwanej wody. Ponadto, powinny one być dopasowane zarówno do WC, jak też do ogólnego wystroju i aranżacji łazienki. Niektórzy traktują je jako element dekoracyjny, inni z kolei starają się je ukryć w ścianie, decydując się na przyciski spłukujące w tym samym kolorze, co powierzchnia, na której ostatecznie będą się znajdowały. Co masz do wyboru?

Przyciski do spłuczki – rodzaje

Najprostsze są przyciski do stelaży pojedyncze, jednofunkcyjne. W nich woda najczęściej spływa w ilości od 5 do 7 l, bez możliwości regulacji. Zatem nie jest to rozwiązanie najbardziej optymalne dla tych osób, które poszukują oszczędności w codziennej eksploatacji budynku bez konieczności rezygnacji z wysokiego standardu i komfortu życia. Alternatywą są przyciski do spłuczki podwójne. Są modelami obecnie najczęściej i najchętniej wybieranymi ze względu na funkcjonalność. Posiadają dwa przyciski, do których odpowiednio przypisane są ilości spłukiwanej wody – 3 i 6 l. Możesz więc wybierać, czy wody w tym konkretnym przypadku ma spłynąć więcej, czy mniej. Takie przyciski spłukujące występują w różnych kolorach, klasyczne to oczywiście inox, chociaż są też matowe szare, a nawet czarne, doskonale współgrające z nowoczesną, czarną armaturą łazienkową. Przyciski mogą być mniejsze lub większe, kwadratowe, prostokątne, okrągłe i owalne.

Nowoczesne przyciski do spłuczki

Wśród najnowszych rozwiązań są przyciski do spłuczki bezdotykowe, które posiadają czujnik ruchu. Wystarczy zbliżyć rękę do ich powierzchni, po czym woda sama spłynie w muszli WC. Jest to niezwykle higieniczne rozwiązanie, które zapobiega bezpośredniemu kontaktowi dłoni z powierzchnią w łazience. Tego typu przyciski do stelaży posiadają też dodatkowe funkcje, jak np. ustawienie minimalnego czasu opóźnienia oraz ustawienie spłukiwania wstępnego.