Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Baterie umywalkowe stojące

Filtry

na stronę

 

Baterie umywalkowe stojące

Baterie umywalkowe stojące

Na wyborze umywalki nie kończą się aranżacyjne dylematy. Musisz ją jeszcze wyposażyć w odpowiednią baterię, dzięki której będziesz mógł z niej w pełni korzystać. Najczęściej wybieranymi ze względu na funkcjonalność i łatwość montażu są baterie stojące umywalkowe. Jest to najliczniejsza grupa armatur. Bardzo dobrze sprawdzają się i prezentują w nowoczesnych łazienkach, w towarzystwie modernistycznych umywalek nablatowych. Ich montaż jest znacznie łatwiejszy niż w przypadku baterii ściennych. Umieszcza się je bezpośrednio na płycie lub blacie szafki.

Baterie umywalkowe stojące jedno- i dwuuchwytowe

Jednouchwytowe baterie posiadają, jak sama nazwa wskazuje, jedną dźwignię i głowicę mieszającą. To przy jej pomocy regulujemy strumień wody i jej temperaturę. Przypisuje się im wiele zalet, przede wszystkim funkcjonalność i ekonomię użytkowania.

Baterie stojące umywalkowe dwuuchwytowe wyposażone są w dwa pokrętła. Jedno z nich służy do regulacji wody ciepłej, drugie – zimnej. Są one mniej wygodne w użytku, jednak docenia się ich stylowy wygląd. Świetnie prezentują się w łazienkach urządzonych w stylu retro.

A może bateria samozamykająca?

Ten rodzaj baterii nie posiada ani dwóch, ani jednego pokrętła, ponieważ nie są one potrzebne, aby można było z niej korzystać. Samozamykające baterie stojące umywalkowe automatycznie otwierają i zamykają obieg wody w momencie, kiedy umieścisz pod nią ręce i skończysz ich mycie. To bardzo wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, dlatego coraz częściej spotykamy je w łazienkach publicznych – w galeriach, centrach handlowych, urzędach, biurowcach, a nawet nowoczesnych szkołach i przedszkolach.

Baterie umywalkowe stojące dostępne są w naszym sklepie we wszystkich wymienionych wyżej wariantach. Ponadto znajdziesz modele o klasycznym, ponadczasowym wyglądzie i nowoczesnym designie. Efekt końcowy zależy od szczegółów, nawet tych z pozoru tak mało istotnych dla estetyki wnętrza.

W naszej ofercie znajdziesz również baterie umywalkowe ścienne i szeroki wybór innej armatury łazienkowej. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem ceramiki sanitarnej.