Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Baterie wannowe i natryskowe podtynkowe

Filtry

na stronę

 

Baterie wannowe i natryskowe podtynkowe

Baterie wannowe i natryskowe podtynkowe

 

W ostatnich latach coraz większą popularność w łazienkach zyskują rozwiązania podtynkowe. W kierunku tym podąża także armatura stanowiąca składową przestrzeni prysznicowej. Wydawać by się mogło, iż niezaprzeczalny minimalizm, który oferują ukryte w ścianie baterie jest domeną nowoczesnych wnętrz stawiających na prostotę połączoną z elegancją. Jednak armatura podtynkowa sprawdzi się w każdego rodzaju pomieszczeniach. Nawet dla łazienek retro przewidziano specjalne stylizowane modele i serie takie jak Axor Montreux czy Kludi Adlon.

 

 

Baterie podtynkowe – praktyczne i eleganckie rozwiązanie dla łazienki

 

Ze względu na swoją budowę, która ogranicza się zazwyczaj do rozety, uchwytu i ewentualnie przełącznika, baterię podtynkową jest bardzo łatwo utrzymać w czystości. Należy jednak pamiętać o stosowaniu w tym celu odpowiednich, nieuszkadzających powłoki, detergentów.

Niewątpliwym atutem armatury podtynkowej jest również fakt, iż możemy ją umiejscowić na dowolnej wysokości. Nada się więc dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową, a w połączeniu ze ścianką natryskową walk-in oraz podpłytkowym odpływem stworzy przestrzeń dostępną i przyjazną dla każdego.

Dzięki uniwersalności tych baterii nasza łazienka może stać się w pełni modułowa. Wiele modeli oferuje dwa, trzy lub nawet więcej wyjść wody. Daje to możliwość łączenia ich z wszelkiego rodzaju deszczownicami, słuchawkami prysznicowymi oraz wylewkami wannowi.

Zróżnicowane wzornictwo oraz szeroka paleta dostępnych kolorów pozwolą natomiast zaspokoić każde, nawet najbardziej wysublimowane, gusta. W naszej ofercie znaleźć można pełen przekrój baterii podtynkowych, od tych standardowych chromowanych Kohlman Experience czy Kludi Bozz po serie dostępne w wielu, często niecodziennych, kolorach jak Grohe Essence lub Tres Study-Colors.

 

 

Montaż baterii podtynkowej

 

Przed montażem baterii podtynkowej należy zastanowić się dobrze nad jej umiejscowieniem, gdyż wymaga to wcześniejszego ułożenia instalacji wodnej. Najlepszym i w zasadzie jedynym właściwym rozwiązaniem będzie zrobienie tego jeszcze przed położeniem płytek.

Nie należy się natomiast przejmować poszukiwaniem specjalnych rur, gdyż do każdej baterii pasują te o standardowych przekrojach dostępne w marketach budowlanych. Sam ich montaż, ze względu na późniejszy ciężki dostęp do nich, warto zostawić fachowcowi.

Wielu producentów do montażu swoich baterii wymaga osobnych podtynkowych elementów. Zamówić je bezpośrednio na naszej stronie. W przypadku wszelkich wątpliwości nasi handlowcy służą pomocą w doborze odpowiedniego, kompatybilnego modelu.