Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Grzejniki dekoracyjne

Filtry

na stronę

 

Grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne

Grzejniki łazienkowe dekoracyjne to elementy wystroju wnętrz, które nie tylko pełnią bardzo istotną funkcję grzewczą, ale stanowią też estetyczny dodatek do pomieszczenia. Jako iż grzejnik jest nieodzowną częścią wystroju wnętrza, warto zastanowić się nad doborem takiego urządzenia, które podkreśli charakter danej przestrzeni.

Grzejnik tradycyjny contra grzejnik dekoracyjny

Podczas projektowania wnętrza łazienki tradycyjne urządzenia grzewcze okazują się mniej funkcjonalne od grzejników dekoracyjnych. Dlatego też te drugie cieszą się szczególną popularnością wśród architektów wnętrz. Na grzejniki dekoracyjne łazienkowe zdecydują się z pewnością osoby, którym zależy na oryginalnym, niekonwencjonalnym przedmiocie użytkowym. Grzejnik dekoracyjny daje duże możliwości przestrzenne: pozwala na wykorzystanie wąskiej powierzchni ściany, na montaż grzejnika w pobliżu drzwi czy okien.

Grzejniki dekoracyjne łazienkowe w Sanitbuy

Sanitbuy ma swej ofercie grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne takich marek, jak: grzejniki Vasco, Purmo, Zehnder, Enix, grzejniki Terma, Irsap czy Instal Projekt i wiele innych. Oferujemy szeroki wachlarz modeli, wzorów i kolorów. Duży wybór kształtów daje duże możliwości aranżacyjne w przestrzeni łazienki. W Sanitbuy znaleźć można grzejniki pasujące do różnego typu łazienek: od nowoczesnych, minimalistycznych oraz industrialnych wnętrz, przez wnętrza tradycyjne, po łazienki rustykalne czy retro.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą grzejników dekoracyjnych!