Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Meble łazienkowe

Filtry

na stronę

 

Meble łazienkowe

Nowoczesne meble łazienkowe – meble do łazienek retro

 

Twojej łazience brak ładu, a drogie kosmetyki, które nieustannie kupujesz kurzą się na półce, nieodporne na wilgoć? Jeśli przestrzeń do codziennej pielęgnacji wymaga solidnej re-aranżacji, meble łazienkowe pozwolą Ci szybko i bez kłopotliwego remontu odmienić wnętrze.

Pojemne meble łazienkowe na kosmetyki i środki czystości

Najlepszym sposobem na ułożenie akcesoriów higienicznych i środków czystości jest ustawienie pionowej szafy. W jej wnętrzu spiętrzysz papier toaletowy, żel i kostki do toalety, duży pojemnik mydła w płynie i inne domowe niezbędniki. Spoczywające za drzwiczkami szafy, posłużą Ci nieco dłużej, a intensywny, chemiczny zapach środków dezynfekcyjnych nie będzie dłużej przeszkadzał podczas długiej, gorącej kąpieli. W wilgotnym środowisku najlepiej sprawdzą się meble łazienkowe wykonane z płyty MDF i zabezpieczone laminowaną folią.

Meble łazienkowe retro - dla kochających tradycyjne kształty

Producenci mebli łazienkowych prześcigają się nie tylko funkcjonalnością proponowanych akcesoriów. Również design odgrywa niezwykle istotną rolę. W sklepie internetowym Sanitbuy.pl coś dla siebie znajdą zwolennicy prostych, nowoczesnych kształtów i bogatych w zdobienia tradycyjnych szaf i komód. W imitujących stare drewno, podumywalkowych meblach łazienkowych, schowasz ręczniki, zapas mydła czy ulubioną odżywkę do włosów.

Sprawdź czy również Ciebie zachwycą meble Antado. Poznaj nowe propozycje wiodących producentów i zaprowadź porządek w swojej łazience! Niewielkie szafki, wysokie szafy i szerokie szuflady będą wyjątkowym organizerem dla kobiet i mężczyzn. Dodatkowa przegroda na makijażowe niezbędniki, maszynkę do golenia i ulubiony krem to sprawdzone rozwiązanie dla każdego kto ceni sobie każdą minutę o poranku!