Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Villeroy & Boch

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Villeroy &Boch – łazienki z historią


Historia marki Villeroy & Boch sięga XVIII stulecia, kiedy to Francois Boch wraz z trzema synami rozpoczął produkcję porcelany. Od tego czasu ta niemiecka firma zdołała wypracować sobie stabilną pozycję na rynku jako producent zastaw stołowych, płytek ceramicznych oraz elementów wyposażenia pomieszczeń sanitarnych. Projekt łazienki wykonany przez Luigiego Colaniego był jednym z kamieni milowych w rozwoju marki Villeroy & Boch. Umywalki, wanny, toalety oraz inne elementy wyposażenia łazienki niemieckiej firmy zdołały od tego czasu podbić serca klientów na całym świecie.


Piękno i jakość


Villeroy & Boch produkuje ceramikę sanitarną, wanny, meble i akcesoria łazienkowe o zróżnicowanych wymiarach, kształtach i kolorystyce. Produkty wykonywane są między innymi z ceramiki sanitarnej przy wykorzystaniu techniki CeramicPlus. Powłoka ta pomaga utrzymać urządzenie w czystości – dzięki niej brud oraz osad z kamienia nie osiadają na umywalce czy wannie i wraz z wodą spływają do odpływu.


Produkty Villeroy & Boch


W naszym sklepie oferujemy Państwu szeroki wybór elementów wyposażenia łazienki, między innymi: płytki ceramiczne, umywalki, armaturę, wanny akrylowe i quarylowe, meble łazienkowe, brodziki oraz ceramikę sanitarną. Wykonane są one z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu, a także odznaczają się niezwykłą trwałością.


Umywalki w każdym stylu


Villeroy & Boch to umywalki, które sprawdzą się we wszystkich typach wnętrz łazienkowych. Owalne umywalki o futurystycznym wyglądzie z serii Aveo doskonale współgrać będą z nowoczesnym łazienkami. Z kolei umywalki z serii Hommage idealnie odnajdą się w łazienkach w stylu retro. Jeśli jednak trzeba nadać wnętrzu intymnego, niemal kobiecego charakteru, to najlepszym wyborem może okazać się seria La Belle. Naszym Klientom polecamy również serię Venticello, w skład której wchodzą proste, oszczędne w formie, a jednocześnie ekskluzywne produkty. Firma posiada w swej ofercie tradycyjne produkty przystosowane do montażu armatury oraz designerskie umywalki, w przypadku których baterie montuje się na zewnątrz urządzenia.