Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

 

Profile elewacyjne

Sztukateria i profile elewacyjneProfile elewacyjne stosowane są do kształtowania wyglądu zewnętrznego budynków, najczęściej starych kamienic ale i nowych budynków mieszkalnych, domów prywatnych. Dzięki profilom elewacyjnym będziesz mógł nadać swojemu domowi wygląd, o jakim zawsze marzyłeś.

Ozdobne profile elewacyjne ze styropianu odporne na trudne warunki atmosferyczne

Profile elewacyjne wykonane są z utwardzonego styropianu. Pokrywane są specjalną masą odporną na zmieniające się warunki klimatyczne. Specjalna metoda produkcji pozwala na uzyskanie wyraźnych i ostrych kształtów wytwarzanych wzorów i jednocześnie gładkie powierzchnie, dzięki czemu elementy wyglądają wyjątkowo elegancko i są łatwe do malowania. 

Profile elewacyjne z montażem u klienta

Montaż profili elewacyjnych - każdemu z naszych klientów oferujemy możliwość montażu zakupionych elementów. Profesjonalny montaż wydaje się być, w przypadku tych produktów, niezbędny, by przetrwały na budynku długie dziesięciolecia. Montażu może dokonać również profesjonalna ekipa montażowa, zajmująca się budową Państwa domu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – wykańczając dom, zadbaj o najdrobniejsze detale. Listwy dekoracyjne do domu pozwolą Ci uzyskać aranżację wnętrza, o jakiej zawsze marzyłeś.