Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Umywalki stawiane na blat

Filtry

na stronę

 

Umywalki stawiane na blat

Szukasz innowacyjnego rozwiązania dla swojej łazienki? W tej kategorii z pewnością znajdziesz wyposażenie, które spełni Twoje oczekiwania! Umywalka stawiana na blat to hit na rynku aranżacji wnętrz, dlatego warto zastanowić się nad tym, czy taki element nie doda Waszej toalecie elegancji!

W naszym sklepie znajdziecie bardzo szeroki wachlarz produktów. Oferujemy umywalki stawiane na blat od najlepszych producentów i w różnych konfiguracjach. Niezależnie, czy szukasz dużej, niewielkiej, czarnej, białej, okrągłej, czy kwadratowej umywalki dla swojego projektu. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do realizacji planów!

Nowoczesne łazienki – umywalka na blat!

Innowacyjne rozwiązania i nieszablonowe pomysły z dodatkiem minimalizmu oraz chłodnych kolorów? To świetny opis nowoczesnego stylu. Umywalka stawiana na blacie doskonale wpisuje się w ten trend, zwłaszcza jeśli jest przygotowana w surowym, owalnym lub kwadratowym kształcie. Dysponujemy zarówno białymi, jak i czarnymi kolorami, które stworzą w Waszych toaletach, łazienkach i pomieszczeniach sanitarnych ciekawy kontrast. Nie bójcie się eksperymentować, zwłaszcza jeśli do dyspozycji macie umywalki nablatowe od najlepszych producentów.

Spokojnie! Pasjonaci stylu klasycznego także znajdą wiele ciekawych propozycji w tej kategorii. Umywalki stawiane na blat to bardzo uniwersalne narzędzie, które gwarantuje zadowolenie z użytkowania.

Obiekty firmowe i publiczne oraz umywalka na blacie – 3 razy tak

Każde biuro, centrum handlowe i obiekt kulturowy musi udostępniać swoim gościom, klientom i pracownikom możliwość skorzystania z toalety. Powinny być to pomieszczenia czyste, schludne, pachnące i przyjemnie, by oferowały maksymalny komfort podczas użytkowania. Nowoczesny styl z pewnością kojarzy się z takimi warunkami, a takie detale jak umywalka stawiana na blacie, będą doskonałym dodatkiem.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty na stylowe umywalki wolnostojące oraz umywalki wpuszczane w blat.