Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Siedziska prysznicowe

Filtry

na stronę

 

Siedziska prysznicowe

Masz dość stania pod prysznicem lub Twoi domownicy mają problemy ze zdrowiem i wymagają takich elementów wyposażenia jak siedzisko prysznicowe? Ten niewielki element wyposażenia nie tylko poprawi komfort codziennej pielęgnacji higieny, ale również sprawi, że będzie ona bezpieczniejsza.

Przygotowaliśmy w tej kategorii wiele interesujących i zróżnicowanych konstrukcji. Swoją ofertą udowadniamy, że siedzisko do kabiny prysznicowej nie musi być nudnym akcesorium, które zaburzy cały styl pomieszczenia. Sprawdź, co mamy do zaoferowania. Gwarantujemy, że zaskoczymy Cię w sposób pozytywny!

Sprawdzone składane siedzisko prysznicowe – wybierz najlepsze

Wszystkie siedziska prysznicowe dostępne w naszym sklepie, zaprojektowane i wyprodukowane zostały przez renomowane marki cieszące się uznaniem użytkowników na całym świecie. Produkty posiadają niezbędne certyfikaty świadczące o spełnieniu najważniejszych i podstawowych norm UE.

Pamiętaj, że możesz wybrać siedzisko prysznicowe składane dopasowane do stylu Twojej łazienki. Nie musisz zaburzać designu pomieszczenia. Dzięki nam masz do wyboru wiele klasycznych i nowoczesnych propozycji.

Niewielka zmiana, ogromna poprawa komfortu i bezpieczeństwa

Ktoś w Twoim domu boryka się z ograniczeniami ruchowymi? W takiej sytuacji zwykłe korzystanie z prysznica bywa wyzwaniem. Każdy ruch może spowodować poślizgnięcie się na mokrym podłożu, co w efekcie zakończy się bolesnym lub nawet niebezpiecznym upadkiem. Siedziska do kabin prysznicowych minimalizują ilość zagrożeń, które czekają na Ciebie lub Twoich bliskich. Pamiętaj również, że warto zainwestować również w uchwyty dla niepełnosprawnych, które dodatkowo podniosą poziom bezpieczeństwa. 

Siedziska do kabiny prysznicowej to również podstawowe wyposażenie, które powinno znaleźć się w obiektach noclegowych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jeśli zależy Ci na podniesieniu standardów swojego pensjonatu, hotelu, czy apartamentu, ten niewielki element może okazać się niezbędny. Pomyśl również o ceramice dla niepełnosprawnych, tak by każdy mógł z łatwością użyć każdego elementu wyposażenia Twojej łazienki.