Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Kabiny pięciokątne

Filtry

na stronę
zamów darmową
wycenę
zadzwoń do nas
12 266 86 66

 

Kabiny pięciokątne

Nieoceniona wygoda i oszczędność czasu

Zastosowanie w łazience prysznica zamiast wanny ma szereg zalet. To pierwsze kabina prysznicowa nie zajmuje tyle miejsca, ile zajmuje wanna. Po drugie czynności związane z korzystaniem z prysznica są mniej zaawansowane niż w przypadku wanny, ponieważ rozprysk wody jest kontrolowany przez drzwi kabiny prysznicowej. Tym samym ograniczamy sobie pracę związaną ze sprzątaniem. Korzystanie z prysznica wymaga też mniej czasu i zachodu niż korzystanie z wanny. Wystarczy wejść pod strumień wody i wziąć szybki prysznic lub rozkoszować się wodą opadającą na ciało.

Podział kabin prysznicowych

Kabiny prysznicowe można podzielić na te z brodzikiem oraz te, które wykorzystują podłogę łazienkową jako część całego prysznica. Ponadto kabiny mogą mieć różne kształty - półokrągłe, prostokątne. Innym podziałem jest podział na kabiny wolnostojące, narożne i przyścienne. Na specjalne zamówienie wykonuje się też kabiny na wymiar.Są też kabiny pięciokątne, które są czymś w rodzaju połączenia kabiny okrągłej i prostokątnej. Ich drzwi nie są przesuwne, tylko otwierają się jak klasyczne drzwi. Kabina prysznicowa pięciokątna jest montowana przy ścianach (w rogu), które stanowią następnie ich część.

Kabiny pięciokątne

Ten rodzaj kabin prysznicowych będzie dobrym wyborem dla tych, którzy posiadają łazienkę o małym metrażu. Kabina pięciokątna nie zajmuje dużo miejsca, a przy tym zachowuje estetyczny wygląd i pozwala na łatwe umieszczanie innych urządzeń czy mebli tuż obok niej, co jest niemożliwe w przypadku kabin półokrągłych. Oczywiście ten rodzaj kabiny polecany jest nie tylko do małych łazienek. Ich nowoczesny kształt, a jednocześnie dużo miejsca wewnątrz sprawiają, że jest to kabina chętnie wybierana do nowoczesnych łazienek bez względu na metraż.