Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Syfony, elementy odpływowe do umywalek

Filtry

na stronę

 

Syfony, elementy odpływowe do umywalek

Odpływ do umywalki, czyli syfon

Każdy element sanitarny musi być podłączony do kanalizacji poprzez syfon, nazywany inaczej zamknięciem wodnym. Jest to niezbędny element, który wpływa na pracę całego sprzętu sanitarnego. Elementy odpływowe umywalek nie muszą być jednak brzydkie. Mogą one stanowić także dekorację łazienki w połączeniu z umywalką, która doskonale współgra w wystrojem łazienki. Syfony do umywalek w naszym sklepie wykonane są z różnych materiałów i w różnym stylu. Dzięki temu dopasujesz je do każdej łazienki w taki sposób, że elementy odpływowe do umywalek będą z nią idealnie współgrały i będą stanowiły dodatkowy element dekoracyjny.

Inne elementy odpływowe do umywalek

Oprócz odpływów do umywalek oferujemy takie elementy wyposażenia jak korki automatyczne - również w różnych wersjach w zależności od tego, w jakim stylu jest urządzona twoja łazienka. Mamy korki czarne, srebrne, białe czy brązowe imitujące drewno. Są też oczywiście różne kształty - klasyczne okrągłe, a także prostokątne. To samo tyczy się kategorii elementy odpływowe do umywalek. Syfony te wykonane są w kolorze białym, srebrnym, czarnym czy złotym. Wybierając syfon możesz go dopasować kolorystycznie do koloru umywalki i całej armatury lub uczynić z niego element wyróżniający się. Dla przykładu: cała armatura łazienkowa jest w kolorze białym, zaś syfon jest złoty lub czarny. To ciekawy zabieg, który sprawi, że stonowana i na pozór zwyczajna łazienka staje się stylowa i jedyna w swoim rodzaju.

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym w Krakowie. Mamy wszystko to, czego potrzebujesz do wyposażenia swojej łazienki w niezbędne sprzęty oraz by móc cieszyć się ich niezawodnością i bezawaryjnością przez lata.