Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Wanny z hydromasażem

Filtry

na stronę

 

Wanny z hydromasażem

Małe i duże wanny z hydromasażem

 

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem dużej łazienki, bądź dwóch łazienek, z pewnością w jednej z nich będziesz chciał zainstalować wannę. Któżby dobrowolnie zrezygnował z długich, relaksujących kąpieli, dzięki którym nasz organizm po ciężkim dniu może się odrobinę zregenerować. Wanna ma także inne zalety. Można w niej urządzić domowe spa – kąpiele solne z dodatkiem aromatycznych olejków zmiękczających naszą skórę i koją nerwy.Warto iść o krok dalej i zdecydować się na wybór wanny z hydromasażem. Jakie masaże możemy wykonać? Sam hydromasaż, czyli masaż wodny, odbywa się najczęściej poprzez regulacje siły i kierunku przepływu wody przez dysze. Masaż powietrzny natomiast, odbywa się najczęściej poprzez dysze umieszczone na dnie wanny. Ostatni wariant masażu to masaż mieszany, który jest najbardziej efektywny i pozwala na połączenie masażu wodnego oraz powietrznego. Również dla rodziców wybór wanny wydaje się odpowiedniejszy. Dzieciaki łatwiej wykąpać właśnie w wannie, jednocześnie zapewniając im nieco atrakcji podczas wodnych zabaw, gdzie hydromasaż również odegra ważną rolę.

Wanny z hydromasażem – dlaczego warto mieć ją w domu?

Wanny z hydromasażem pozwalają urządzić w domu SPA – doceniają to osoby, które szukają sposobu na relaks, sposobu na wyciszenie się przed snem czy skutecznej metody na regenerację organizmu po intensywnych treningach. Bez względu na to, w jakim celu będziesz korzystać z hydromasażu, wanna z dyszami pozwoli Ci się odpocząć w domowym zaciszu. Przede wszystkim zaś polecamy je wszystkim osobom zabieganym, którym trudno jest wygospodarować odrobinę czasu dla siebie – każdego dnia powinniśmy poświęcić kilkanaście minut na relaks, z dala od zawodowych i domowych obowiązków, a z wykorzystaniem wanny z hydromasażem będzie to znacznie łatwiejsze.

Wanna z hydromasażem Kraków – gdzie można kupić wanny SPA?

Wanny z hydromasażem to bez wątpienia element wyposażenia łazienki, który zapewnia nam codzienną dawkę przyjemności. Dzięki strumieniom wody i powietrza o różnym nasileniu masaż w wannie z hydromasażem może z powodzeniem rozluźnić nasze spięte i zestresowane ciało, dając nam uczucie ulgi. Jednym z modeli lansowanych przez topowych producentów takich jak RubenRoca czy Victory Spa jest wanna narożna z hydromasażem. W naszym sklepie internetowym możesz się zapoznać z wieloma projektami wanien narożnych, gdzie każdy z nich wyprodukowany jest z dobrych materiałów oraz cechuje się modnym kształtem. Zapraszamy do obejrzenia naszego katalogu produktowego online.