Zapytanie o produkt Umywalka nablatowa Alape Sondo Bicolor, okrągła, 450mm, bez przelewu, AB.SO450.1, czarny mat/biały połysk:
Lub napisz do nas:
sklep@sanitbuy.pl
Umywalka nablatowa Alape KE-Series, okrągła, 325mm, bez przelewu, AB.KE325, biała
następne
Umywalka nablatowa Alape Sondo Bicolor, okrągła, 450mm, bez przelewu, AB.SO450.1, czarny mat/biały połysk
Alape
AB - umywalki nablatowe
Kolor: czarny mat/biały połysk
5 631zł
4 110zł
  • Termin określi sprzedawca (4 110zł)
Alape
AB - umywalki nablatowe
Kolor: czarny mat/biały połysk
- Średnica wewnętrzna: 444mm
- Średnica zewnętrzna: 450mm
- Wysokość: 119mm