Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Alape

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Alape – tradycyjne niemieckie umywalki


Marka Alape to niemiecki producent elementów wyposażenia łazienki. Firma istnieje na rynku od 1896 roku i od tego czasu zdołała wypracować sobie pozycję jednego z wiodących wytwórców umywalek i zlewów ze stali. Marka współpracuje obecnie z trzema biurami projektowymi, których prace wielokrotnie nagradzane były wyróżnieniami branżowymi. Doskonały design, najwyższa jakość wykonywanych produktów oraz tradycja stojąca za marką sprawiły, iż rzesze klientów zdecydowało się na zakup towarów firmy Alape. Umywalki tego producenta znaleźć można w łazienkach niemal na wszystkich szerokościach geograficznych.


Umywalki Alape - najlepszy materiał


Wszystkie umywalki Alape wytwarzane są ze szkliwionej stali, dzięki czemu można nadawać im rozmaite kształty oraz wymiary. Dodatkowym atutami produktów wykonanych w tej technice są: niewielka waga oraz wysoka wytrzymałość. Szkliwiona stal łączy designerskie możliwości, jakie daje stal z trwałością i chemiczną odpornością szkła. Warto również dodać, iż warstwa szkliwa jest nakładana i poddawana obróbce termicznej na stalowym szkielecie.


Wiele kształtów – wiele funkcji


Na stronie sklepu sanitbuy.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów marki Alape. Umywalki i zlewozmywaki tego producenta sprawdzają się we wszystkich wnętrzach. W naszej ofercie znajdują się umywalki: nablatowe, wpuszczane w blat, półblatowe, wiszące czy wolnostojące. W swoim asortymencie posiadamy także zlewozmywaki umywalki wolnostojące oraz misy marki Alape.


Sprawdź sam! Umywalki stalowe Alape i zlewy Alape. W naszej ofercie znajdziecie też inne produkty z ceramiki sanitarnej: umywalki wolnostojąceumywalki stawiane na blat i inne - wielu różnych producentów.