Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z serii Eos

Filtry

na stronę

 

Eos

Radaway Eos – nowoczesne polskie łazienki

Radaway to jeden z wiodących polskich producentów kabin prysznicowych. Ta renomowana firma stara się w swoich produktach łączyć maksymalnie sfunkcjonalizowane rozwiązania z nowoczesnym designem. W efekcie kabiny prysznicowe Radaway można dostosowywać do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Innowacyjne rozwiązania i wykorzystanie najnowszych trendów rynkowych przesądzają o niepowtarzalnym charakterze marki.

Kabiny na miarę tytanów

Radaway Eos jest serią kabin oraz drzwi prysznicowych dostosowanych zarówno do potrzeb małych, jak i dużych łazienek. Drzwi zastosowane w kabinach z tej serii otwierają się zarówno do zewnątrz, jak i do wewnątrz, co sprawia, iż wejście pod prysznic jest bardzo komfortowe. Ścianki kabin oraz drzwi zostały wykonane z grubego, hartowanego szkła o szerokości 6mm i osadzono je na zawiasach rurowych. System profili ściennych wykorzystany w serii umożliwia zniwelowanie krzywizny ścian nawet do 10 mm, zaś pionowe i poziome uszczelki wraz z listwami progowymi gwarantują szczelność kabiny.

Przejrzyste szklane tafle

Szkło wykorzystane w serii Radaway Eos odznacza się nie tylko ogromną wytrzymałością, ponieważ jest ono także elementem ozdobnym kabiny. W drzwiach, kabinach prysznicowe oraz parawanach nawannowych Eos wykorzystano dwa kolory szkła przejrzystego oraz satynowe, nieprzejrzyste szkło intimatio. Produkt został nadto wzbogacony o warstwę Easy Clean, która chroni go przed korozją oraz pomaga utrzymać kabinę w czystości.