ELLA060420CM
Kolor: biały błyszczący
10 897zł
10 897zł
Azzurra
Elegance
ELLA060420CM
Kolor: biały błyszczący
Charakterystyka:
- Instalacja: blat
- Materiał: ceramika
- Otwory: 1 otwór
- Przelew: bez przelewu
- Kształt: owalny
- Wysokość: 140 mm
- Szerokość: 420 mm
- Głębokość: 115 mm