Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Pisuary

Filtry

na stronę

 

Pisuary

Pisuary

 

Pisuar jest urządzeniem sanitarnym kojarzącym się głównie z toaletami publicznymi. Jest to skojarzenie jak najbardziej trafne, gdyż pisuary można spotkać głównie w galeriach, obiektach sportowych czy szkołach. Jednak jego funkcjonalność i zalety mogą zostać docenione także w domowej łazience.

 

Pisuary tak jak i reszta urządzeń sanitarnych wykonane są z ceramiki. Ich montaż zazwyczaj przewiduje zawieszenie na ścianie, ale są też modele, których konstrukcja wymaga kontaktu z podłogą. Warto też zaopatrzyć się w specjalny stelaż podtynkowy, który pomoże odpowiednio przytwierdzić pisuar. W naszej ofercie można znaleźć stelaże podtynkowe dla pisuarów od najlepszych producentów takich jak: GeberitKoło lub Tece.

 

Mimo iż raczej przy wyborze pisuaru nie kierujemy się jego designem, to na rynku dostępne są modele, które swoją stylistyką mogą cieszyć oka naprawdę wymagającego użytkownika. Takim przykładem może być pisuar Luafen Alessi One. W pozostałych przypadkach będziemy kierować się jednak wyborem między pisuarami o kształtach bardziej kanciastych bądź obłych.

 

Rozwiązaniem wpływającym na higienę w toalecie będzie z pewnością pokrywa pisuaru. Wyhamowuje ona transmisję drobnoustrojów oraz blokuje potencjalne przykre zapachy, które mogą pochodzić z pisuaru. Osoby, które zdecydują się na taki dodatek muszą jednak pamiętać, że pokrywa taka powinna być dopasowana do pisuaru, a on sam posiadać odpowiednie otwory do jej przymocowania.

 

Wyposażeniem wymaganym przy montażu pisuaru będą natomiast spłuczka oraz syfon. W naszym sklepie znaleźć można każdy z tych elementów Polecamy spłuczkę ciśnieniową marki Schell oraz szeroki wybór części odpływowych.

 

Dla toalet publicznych ciekawym rozwiązaniem może być oferowana przez markę Duravit nadrukowana na pisuarze mucha. Ma ona na celu ograniczenie rozpryskiwania moczu, gdyż użytkownik będzie skupiał się właśnie na opisywanej musze.

 

Polecamy zakup pisuaru w naszym sklepie internetowym. Posiadamy szeroki wybór pisuarów najlepszych producentów w doskonałych cenach. Znaleźć tu można między innymi: Villeroy&Boch Architectura, Koło Felix, Roca Hall, Duravit Starck 3, Vitra Arkitekt.