szybkie wyszukiwanie
0 produkt produktów produkty produktów
0zł
Łazienki Armatura / baterie
Tekstylny wąż prysznicowy 1,25 m z nakrętkami cylindrycznymi, AXOR ShowerSolutions - Chrom
Producent: Hansgrohe
Seria: ShoweSolutions
Nr katalogowy: 28228000
Kolor wykończenia: Chrom
Cena: 262zł
Tekstylny wąż prysznicowy 2 m z nakrętką cylindryczną i stożkową, AXOR ShowerSolutions - Brąz Szczotkowany
Producent: Hansgrohe
Seria: ShoweSolutions
Nr katalogowy: 28290140
Kolor wykończenia: Brąz Szczotkowany
Cena: 288zł
Tekstylny wąż prysznicowy 2 m z nakrętką cylindryczną i stożkową, AXOR ShowerSolutions - Chrom
Producent: Hansgrohe
Seria: ShoweSolutions
Nr katalogowy: 28290000
Kolor wykończenia: Chrom
Cena: 192zł
Tekstylny wąż prysznicowy 2 m z nakrętką cylindryczną i stożkową, AXOR ShowerSolutions - Złoty Optyczny Szczotkowany
Producent: Hansgrohe
Seria: ShoweSolutions
Nr katalogowy: 28290250
Kolor wykończenia: Złoty Optyczny Szczotkowany
Cena: 288zł
Vernis Blend Ramię prysznicowe 24 cm
Producent: Hansgrohe
Seria: Hansgrohe
Nr katalogowy: 27809000
Cena: 215zł
Wąż Tres SATIN dł. 1,70 m. Ø 14,5 mm z końcówkami przeciwskrętnymi w kolorze satynowanym
Producent: Tres
Seria: Elementy natryskowe
Nr katalogowy: 9134609
Cena: 88zł
Zestaw prysznicowy Grohe Grohtherm 2000, termostatyczny z baterią, wys. 600 - 900 mm, chrom
Producent: Grohe
Seria: Grohtherm 2000
Nr katalogowy: 34482001
kolor: chrom
Cena: 1 610zł
Zestaw wannowy podtynkowy Kohlman Excelent chrom
Producent: Kohlman
Seria: Excelent
Nr katalogowy: QW211HQ25
Kolor: Chrom
Cena: 2 543zł
2-otworowa bateria umywalkowa 150 CoolStart z niezamykanym kompletem odpływowym, Hansgrohe Tecturis E - Biały Matowy
Producent: Hansgrohe
Seria: Tecturis E
Nr katalogowy: 73053700
Kolor wykończenia: Biały Matowy
Cena: 3 172zł
2-otworowa bateria umywalkowa 150 CoolStart z niezamykanym kompletem odpływowym, Hansgrohe Tecturis E - Brąz Szczotkowany
Producent: Hansgrohe
Seria: Tecturis E
Nr katalogowy: 73053140
Kolor wykończenia: Brąz Szczotkowany
Cena: 3 324zł
2-otworowa bateria umywalkowa 150 CoolStart z niezamykanym kompletem odpływowym, Hansgrohe Tecturis E - Chrom
Producent: Hansgrohe
Seria: Tecturis E
Nr katalogowy: 73053000
Kolor wykończenia: Chrom
Cena: 2 215zł
2-otworowa bateria umywalkowa 150 CoolStart z niezamykanym kompletem odpływowym, Hansgrohe Tecturis E - Czarny Matowy
Producent: Hansgrohe
Seria: Tecturis E
Nr katalogowy: 73053670
Kolor wykończenia: Czarny Matowy
Cena: 3 192zł
2-otworowa bateria umywalkowa 150 CoolStart z niezamykanym kompletem odpływowym, Hansgrohe Tecturis S - Biały Matowy
Producent: Hansgrohe
Seria: Tecturis S
Nr katalogowy: 73353700
Kolor wykończenia: Biały Matowy
Cena: 2 757zł
2-otworowa bateria umywalkowa 150 CoolStart z niezamykanym kompletem odpływowym, Hansgrohe Tecturis S - Brąz Szczotkowany
Producent: Hansgrohe
Seria: Tecturis S
Nr katalogowy: 73353140
Kolor wykończenia: Brąz Szczotkowany
Cena: 3 077zł
2-otworowa bateria umywalkowa 150 CoolStart z niezamykanym kompletem odpływowym, Hansgrohe Tecturis S - Chrom
Producent: Hansgrohe
Seria: Tecturis S
Nr katalogowy: 73353000
Kolor wykończenia: Chrom
Cena: 1 844zł
2-otworowa bateria umywalkowa 150 CoolStart z niezamykanym kompletem odpływowym, Hansgrohe Tecturis S - Czarny Matowy
Producent: Hansgrohe
Seria: Tecturis S
Nr katalogowy: 73353670
Kolor wykończenia: Czarny Matowy
Cena: 2 663zł
2-otworowa bateria umywalkowa rozmiar S, Grohe Eurosmart - Chrom
Producent: Grohe
Seria: Eurosmart
Nr katalogowy: 29337003
Kolor: Chrom
Cena: 720zł
2-otworowa bateria umywalkowa Select 260 z kompletem odpływowym Push-Open, AXOR One - Biały Matowy
Producent: Hansgrohe
Seria: One
Nr katalogowy: 48060700
Kolor wykończenia: Biały Matowy
Cena: 3 237zł
2-otworowa, jednouchwytowa bateria umywalkowa podtynkowa ze stali nierdzewnej z perlatorem, Zucchetti - Miedź szczotkowana
Producent: Zucchetti
Seria: Armatura (baterie)
Nr katalogowy: ZHE721.XP91
Kolor: Miedź szczotkowana
Cena: 3 574zł
3 otworowa bateria umywalkowa z kompletem odpływowym push-open, Axor - chrom
Producent: Hansgrohe
Seria: Edge
Nr katalogowy: 46050000
Kolor: chrom
Cena: 6 390zł
Marzysz o długiej i relaksującej kąpieli? Twoim ulubionym sposobem na pobudzenie się o poranku jest krótki i chłodny prysznic? Jeśli chwile spędzone w łazience są chwilą wytchnienia, na którą czekasz przez cały dzień, musisz zadbać o odpowiednie wyposażenie tej przestrzeni. Odpowiednio dobrana armatura łazienkowa to najlepszy sposób, by zadbać o świetne samopoczucie każdego dnia!
Dobrej jakości armatura łazienkowa może posłużyć przez długie lata. Wystarczy, że dokonasz odpowiedniego wyboru. Zanim podejmiesz decyzję w oparciu o preferencje związane z wystrojem wnętrza, sprawdź jakie rozwiązania architektoniczne sprawdzą się najlepiej w czterech ścianach, które pragniesz otoczyć opieką. Armatura prysznicowa - szerokie deszczownice, zestawy natryskowe, baterie wannowe wolnostojące to jedynie kilka z możliwych rozwiązań do zastosowania w łazience. Nowoczesna bateria podtynkowa, a może zestaw w stylu retro? Zastosuj najlepsze rozwiązanie w swojej łazience i ciesz się z codziennych kąpieli.
W naszym sklepie internetowym znajdziesz najlepsze elementy do szybkiego i intuicyjnego montażu. Komponenty marek Omnires, Gessi i NewForm to pewność, że najlepsza jakość zagościła w Twojej łazience. Reguluj temperaturę wody, wybierz dogodny strumień wody i ciesz się długą kąpielą po długim dniu. Armatura łazienkowa pomoże Ci zmyć stres i napięcie po pracy. Eleganckie i trwałe wyposażenie w tradycyjnym stylu - bateria z kunsztownymi zdobieniami i zestawem słuchawkowym oraz nowoczesne baterie wannowe wolnostojące w przystępnej cenie znajdziesz w sklepie z armaturą łazienkową Sanitbuy.pl!