TUB2-050/20
kolor standardowy: biały silk.
Grzejnik dwukolumnowy.
3 486zł
2 022zł
  • Termin określi sprzedawca (2 022zł)
Instal Projekt
Tubus 2
TUB2-050/20
kolor standardowy: biały silk.
Grzejnik dwukolumnowy.
wysokość grzejnika [mm]: 568.
szerokość grzejnika [mm]: 940.
ilość członów: 20.
moc cieplna (przy parametrach 75/65/20°C) = 806 W
max ciśnienie pracy: 1 MPa
max temp. pracy: 95°C
materiał: wyselekcjonowana stal precyzyjna.
powierzchnia: powłoka lakiernicza.
Grzejnik standardowy o podłączeniu bocznym. Po sprawdzeniu wykonalności możliwość zamówienia za dopłatą grzejnika o podłączeniu D50 (dolnym o rozstawie 50 mm na środku grzejnika, po lewej lub prawej stronie) lub podłączeniu typu V (o rozstawie 50 mm z wbudowaną wkładką zaworową).