KLPV-150-10
Kolor: standardowy biały (RAL 9016).
Z chromowanym uchwytem na ręczniki.
2 246zł
1 527zł
Zehnder
Kleo Bar
KLPV-150-10
Grzejnik łazienkowy Zehnder Kleo Bar Chrom z uchwytem na ręczniki zbudowany jest z wertykalnie ułożonych okrągłych rurek o średnicy ø 20 mm oraz horyzontalnie ułożonych okrągłych kolektorów zbiorczych o średnicy ø 38 mm.
Wysokość grzejnika [mm]: 1500.
Szerokość grzejnika [mm]: 332.
Moc grzewcza (75/65/20°C): 594 W.
Moc grzewcza (70/55/24°C): 421 W.
Moc grzewcza (55/45/24°C): 255 W.
Ciśnienie robocze: max. 10,0 bar
Temperatura robocza: max 120°C