4T99155-03
Tworzywo: akryl
Kolor: biały
795zł
715zł
  • Dostępne do 3 dni (715zł)
Radaway
Półokrągłe
4T99155-03
Tworzywo: akryl
Kolor: biały
Brodzik akrylowy półokrągły.Ze zdejmowaną obudową. Stelaż w komplecie.
Wymiary: 90x90cm
Wysokość: 155mm
Średnica odpływu: 90mm
Dostępne dodatkowe akcesoria - do wyboru poniżej.
* W przypadku zasadności reklamacji, Sprzedawca – według swojego wyboru – może:
- usunąć wady;
- wymienić towar na wolny od wad;
- obniżyć cenę towaru i zwrócić nadpłatę Nabywcy;
- odebrać wadliwy towar i zwrócić Nabywcy uiszczoną opłatę.
Koszty transportu:
do 10 kg do 30 kg paleta
  Baterie i akcesoria łazienkowe 35zł 65zł 168zł
  Stelaż podtynkowy do WC, bidetu, umywalki 35zł 65zł 168zł
  Ceramika sanitarna 1 szt. (umywalka, WC, bidet) - 165zł 220zł
  Brodzik akrylowy o wymiarach do 80x80 cm - 110zł 220zł
  Brodzik stalowy i z konglomeratu - 168zł 220zł
  Wanna prostokątna - - 220zł
  Wanna narożna - - 320zł
  Kabina natryskowa - 240zł
  Płytki ceramiczne o wadze do 800 kg. - - 240zł
Punkty odbioru osobistego: Kraków
Wyślij zestawienie produktów, które chcesz kupić -
Otrzymasz atrakcyjną wycene!
Katarzyna 515 172 874
Rafał 507 171 444
Kompleksowe wyceny:
sklep@sanitbuy.pl
Produkty rekomendowane/wymagane
Syfon do brodzika Viega Tempoplex fi 90 Syfon do brodzika Viega Tempoplex fi 90
Seria: Odpływy do brodzików
Nr katalogowy: 364786
Cena: 347zł
Seria: Syfony
Nr katalogowy: TB21
Cena: 133zł
Syfon do brodzika Radaway R500 chrom, wys. 70 mm Syfon do brodzika Radaway R500 chrom, wys. 70 mm