Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów wyposażenia łazienek, realizacja projektów w oparciu o nadzór projektantów i wymagających inwestorów a także prowadzenie sklepu internetowego zbudowały pozycje firmy Sanitbuy.pl. Jesteśmy postrzegani jako firma potrafiąca realizować przedsięwzięcia wymagające dużego zaangażowania, wiedzy branżowej i odpowiedzialności.  Przyjemnością było dla nas uczestniczenie w procesie przywrócenia świetności  takim miejscom jak choćby dwór  w Niegoszowicach i Rzeplinie gdzie dostarczaliśmy produkty wyposażenia łazienek oraz płytki.

Niegoszowice.jpg

kabina natryskowa w zabytkowym wnętrzu

Dużym wyzwaniem są często nowoczesne realizacje w których pogodzić trzeba pomysły projektowe z możliwościami technicznymi. Możemy się tutaj poszczycić realizacją bardzo nowoczesnego apartamentowca w Krakowie na ul. Krowoderskiej gdzie prowadziliśmy także prace wykonawcze holu i poszczególnych mieszkań.

Kamienica na Krowederskiej

klatka schodowa Krowoderska

Przede wszystkim jednak realizujemy indywidualne, kompleksowe zamówienia klientów, którzy dzisiaj, w dobie internetu, decydują się na złożenie, często bardzo wartościowych zamówień, właśnie w naszym sklepie internetowym www.sanitbuy.pl . Opinie na temat współpracy z naszą firmą znaleźć Państwo możecie w zakładce "opinie o sanitbuy.pl" oraz w popularnych porównywarka jak Ceneo czy Nokaut.

 

Kontakt: Krzysztof Białkowski  501 787 283