Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Kaldewei

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Kaldewei – wanny ułatwiające relaks


Kaldewei to wiodący producent urządzeń sanitarnych wykonywanych ze stali. Firma istnieje na rynku od 1918 roku i w trakcie swojej działalności zdołała zdobyć ponad sto nagród w branżowych konkursach organizowanych na skalę światową. Charakterystyczny design oraz najwyższa jakość wykonania – to elementy, które sprawiają, iż produkty Kaldewei cieszą się niezwykłą popularnością wśród klientów mieszkających w różnych częściach świata.


Komfort i higiena


Jak wiadomo kąpiele nie służą wyłącznie higienie. Łazienka stała się przestrzenią, w której po ciężkim dniu pracy możemy odprężyć się w komfortowych warunkach. Wanny Kaldewei pomagają użytkownikom łazienek osiągnąć stan relaksu. Interesujące wzornictwo, oryginalne formy oraz najwyższej jakości stal emaliowana to elementy, które przesądzają o tym, iż wanny tego producenta cieszą się światowym uznaniem. Niewątpliwą zaletą produktów Kaldewei jest to, iż posiadają one różnorakie kształty i wymiary, dzięki czemu można przystosować je do potrzeb każdego pomieszczenia.


Wiele kolorów i wiele kątów


Wanny Kaldewei sprawdzają się także w pomieszczeniach o nieregularnych kształtach. Firma ta posiada w swej bogatej ofercie między innymi przedmioty sześcio- i ośmiokątne. Kaldewei to wanny o charakterystycznej formie, o nieszablonowych barwach i ornamentach. Na stronie SanitBuy.pl znaleźć można szeroką gamę produktów Kaldewei. Razem z nami przeprowadźcie rewolucję w swojej łazience!