Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Artceram

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Artceram – umywalki z pomysłem


Artceram to włoska marka specjalizująca się w produkcji ceramiki łazienkowej. Firma powstała w roku 1987 i od tego czasu zyskała poważanie tysięcy klientów zarówno na terenie Europy, jak i Ameryki Południowej. Działalność Artceram spotkała się jednak nie tylko z życzliwym przyjęciem klientów, ponieważ branżowi specjaliści również docenili innowacyjne rozwiązania i intrygujące projekty firmy przyznając serii La Fontana wyróżnienie GOOD DESIGN.


Design dla każdej łazienki


Czynnikiem sprawiającym, że umywalki Artceram zyskały sobie rzesze zwolenników, jest ich niebanalny design. Karty katalogu firmy wypełnione są ceramiką łazienkową, której włoscy projektanci nadali intrygujące kształty. Forma umywalek doskonale współgra z ich wyrazistą barwą lub z ornamentami, którymi przedmioty zostały ozdobione. Jeśli szukają Państwo interesujących rozwiązań dla Waszej łazienki, to czarna ceramika łazienkowa może sprawić, iż pomieszczeniu zapanuje przyjemna, intymna atmosfera.


Łazienki dla odważnych


Umywalki Artceram świetnie współgrają z nowoczesnymi, designerskimi łazienkami. Towary tej włoskiej marki dają możliwość zrewolucjonizowania organizacji przestrzeni łazienkowej. Na stronie SanitBuy.pl znajdziecie Państwo czarną, wolnostojącą umywalkę Artceram z serii Cow. W naszej ofercie dostępna jest także ceramika z serii Jazz, której forma przywodzi na myśl futurystyczne kształty. SanitBuy może zaopatrzyć Was także w prawdziwie wyjątkową umywalkę, której projektanci nadali kształt filiżanki do kawy.