Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Riho

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Wanny Riho


Znana w Europie marka Riho istnieje na rynku już od ponad pięćdziesięciu lat, a na terenie Polski już od piętnastu lat. Działalność swą na terenie naszego kraju Riho koncentruje na sprzedaży wyposażenia łazienek. Szczególne miejsce w tej sprzedaży zajmują wanny Riho.


Nowoczesny design Riho


Wanny Riho charakteryzuje minimalizm oraz nowoczesny design. Firma ta od lat zaspokaja nawet najbardziej wymagające gusta. Poza ciekawą formą, która z pewnością sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych łazienkach, firma dba, aby wanny Riho mogły spełniać również specyficzne wymagania co do wielkości i kształtu. Dzięki temu można je z łatwością dopasować do każdego rodzaju łazienki, nawet tej o nietypowych wymiarach. Ponadto, wanny producenta wykonane są ze specjalnego, łatwego w utrzymaniu materiału.


Wanny Riho w ofercie SanitBuy.pl


W ofercie SanitBuy.pl można znaleźć nie tylko wanny Riho o różnych kształtach, ale także brodziki czy też kabiny natryskowe takich serii, jak np.: Fjord, Polar czy Scandic. Do tych produktów, o zróżnicowanej stylistyce, kształtach i przeznaczeniu, można dobierać obudowy, parawany czy inne akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów marki Riho!