Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Jaga

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Grzejniki Jaga


Założona w 1962 roku firma Jaga produkuje najwyższej jakości urządzenia grzewcze, znane już w 65 krajach świata. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii Jaga tworzy unikatowe produkty i serie, takie jak grzejniki Jaga Strada znajdujące się w czołówce tego typu produktów. Jaga to firma kładąca kamienie milowe w rozwoju branży grzewczej i wyznaczająca standardy produkcji, między innymi te dotyczące dbałości o środowisko naturalne.


Serie grzejników Jaga


Grzejniki Jaga Strada to jedna z najpopularniejszych serii tego producenta. Wyróżnia się klasycznym minimalizmem i niezwykle atrakcyjną designersko bryłą. Z kolei seria grzejników Jaga Crossroads o strukturze labiryntu zadziwia swoją oryginalnością, podobnie jak ażurowa seria Jaga Moon czy Jaga Heatwave. Jak widać, każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tu coś dla siebie.


Grzejniki Jaga w SanitBuy.pl


W ofercie SanitBuy.pl znaleźć można grzejniki łazienkowe, grzejniki kanałowe oraz niezwykle popularne grzejniki dekoracyjne, w tym wspomnianą już, szczególnie lubianą przez klientów i architektów wnętrz serię znaną jako grzejniki Jaga Strada.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego producenta w sklepie SanitBuy.pl!