Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

GSI

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Ceramika sanitarna GSI – lider rodem z Włoch


GSI to jeden z liderów w sektorze ceramiki sanitarnej na świecie. Na rynku funkcjonuje już od lat 80. XX wieku. W tym czasie GSI zdobyło uznanie klientów i architektów wnętrz nie tylko w rodzinnych Włoszech, ale też na świecie. To rozpoznawalna marka, która w swojej branży zdobyła wysoką pozycję między innymi dzięki bardzo szerokiej gamie oferowanych produktów ceramicznych cieszących się wysoką jakością i wytrzymałością. Jakość i wytrzymałość różnorodnych produktów stanowi credo marki GSI.


Inspirująca tradycja


GSI Ceramica ma swe korzenie we włoskiej ceramicznej dzielnicy Civita Castellana. Miejsce to od lat 30. przetrwało do dziś. Udało mu się przetrwać dzięki uporowi i konsekwencji przedsiębiorców, którzy nie bali się sprostać wymogom rynku. Założyciele GSI potrafili umiejętnie połączyć tradycję rzemieślniczą i nowe technologie


GSI – bo diabeł tkwi w szczegółach!


Projektanci ceramiki marki GSI doskonale zdają sobie sprawę ogromnego znaczenia szczegółów, dlatego ich produkty powstają w atmosferze niezwykłej dbałości o każdy detal danego produktu. Pozwalają na to między innymi stosowane przez nich najnowsze metody produkcyjne.


GSI Traccia w ofercie SanitBuy!


W SanitBuy.pl znaleźć można wanny i ceramikę sanitarną marki GSI. W SanitBuy nie mogło zabraknąć takich serii, jak: GSI Traccia, Losanga czy Modo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ceramiki GSI.