Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Huppe

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Huppe kabiny prysznicowe


Huppe to znana i renomowana niemiecka firma, która działalność swą rozpoczęła już pod koniec XIX wieku, to jest w 1889 roku! Marka HÜPPE zaliczana jest do elitarnych przedsiębiorstw niemieckich z bogatą tradycją. Rynek branży łazienkowej był przez lata kształtowany między innymi przez takie marki, jaką jest właśnie Huppe. Kabiny prysznicowe projektowane przez Huppe to dowód na połączenie innowacyjnej techniki z blisko pięćdziesięcioletnim stażem.


Kamienie milowe marki Huppe


W 1966 roku właśnie w tej firmie powstała pierwsza natryskowa kabina prysznicowa. Huppe stało się pionierem i twórcą nowego segmentu rynku. Od 1974 roku niezależne przedsiębiorstwo Huppe Duscha rozpoczęło produkcję tylko kabin natryskowych. W 1987 roku HÜPPE została spółką międzynarodowego przedsiębiorstwa MASCO CORPORATION z siedzibą w USA, jednego z największych na świecie producentów wyposażenia łazienek i kuchni.


Huppe – kabiny i inne elementy wyposażenia w Sanitbuy.pl


Jak widać kabina prysznicowa Huppe to nie tylko klasyczne i eleganckie formy. To także designerskie, a nawet futurystyczne kształty. Każdy znajdzie coś dla siebie pod szyldem Huppe. Kabiny tej marki to oznaka tak charakterystycznej dla niemieckiego producenta jakości i trwałości.


Oczywiście w ofercie sklepu Sanitbuy.pl można znaleźć asortyment marki Huppe: kabiny prysznicowe, brodziki czy parawany nawannowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyposażenia łazienkowego renomowanej marki Huppe!