Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Koło

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Koło – polskie łazienki o światowym standardzie


Firma Koło swoją działalność rozpoczęła ponad pięćdziesiąt lat temu. Dzięki sukcesywnemu rozwojowi firmy oraz wykorzystywaniu innowacyjnych metod produkcji Koło wypracowało sobie stabilną pozycję swojej marki na rynku. Działania te sprawiły także, iż w dniu dzisiejszym firma Koło jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów wyposażenia łazienek na terenie Polski. Od 1993 roku marka należy do międzynarodowej grupy Sanitec – jednego z największych producentów ceramiki łazienkowej w Europie.


Prysznice z pomysłem


Produkty firmy zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich typach łazienek. Dlatego też brodziki Koło dostępne są zarówno w wersji prostokątnej, kwadratowej jak i półokrągłej. Produkty, w zależności od modelu, zostały wykonane z najwyższej jakości akrylu bądź ceramiki. Półokrągłe brodziki Koło dostępne są także w wersji ze zintegrowaną zabudową. Kabiny prysznicowe Koło charakteryzuje nowoczesny design. Połyskujące, srebrne profile kabin doskonale współgrają z większością wnętrz łazienkowych. Kabiny prysznicowe Koło posiadają ścianki i drzwi wykonane ze szkła hartowanego. W przypadku niektórych kabin szklane elementy zostały także powleczone warstwą Reflex.


Nietuzinkowe kształty w łazience


Koło Style to seria produktów wyposażenia łazienek stworzona z myślą o osobach, które poszukują urządzeń sanitarnych o wyjątkowych kształtach. Zastosowanie w pomieszczeniu rozwiązań zaprojektowanych dla serii Koło Style pozwoli nadać każdej łazience nietuzinkowy charakter.