Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Duravit

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Duravit Starck/Wanna duravit , duravit vero


Wanny Duravit to flagowy i niezwykle popularny produkt renomowanego niemieckiego producenta, który znany jest z produkcji ceramiki sanitarnej, wanien, brodzików, kabin parowych i mebli łazienkowych. Duravit sprzedaje swoje produkty na rynkach wielu państw europejskich oraz na innych kontynentach. Historia firmy sięga początków wieku XIX, a obecnie jest ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych w branży. Dziś natomiast Duravit swoje produkty dystrybuuje w kilkudziesięciu państwach na całym świecie m. in. w Egipcie, USA i na Bliskim Wschodzie.


W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty m. in. z takich popularnych serii jak Duravit Vero oraz Duravit Starck3 a także unikalne i niezwykle ekskluzywne, również ze względu na dużą rozpiętość wymiarów brodziki Duravit.


Duravit Starck 3 to seria, która wyróżnia się niezwykłą różnorodnością, bardzo atrakcyjną ceną oraz oryginalnym designem. W skład serii wchodzą umywalki, miski toaletowe, bidety oraz pisuary.


Duravit vero to seria charakteryzująca się przede wszystkim zdominowaniem przez formę prostokąta. Duravit Vero jest jedną z najbardziej imponujących serii Duravit jeśli chodzi o jakość, funkcjonalność oraz formę.


Każda wanna duravit to ekskluzywny produkt wykonany z dbałością o każdy detal, w produkcji którego zostały zastosowane najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz wysokiej jakości materiały. Wanny Duravit dostępne są w naszej ofercie w różnorodnych kształtach oraz wymiarach. Do najpopularniejszych należą: wanna Duravit 2nd floor, wanna Duravit Starck, wanna Sundeck czy Duravit wanna Duravit Darling.


Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty tego renomowanego niemieckiego producenta dostępnej w naszym sklepie internetowym.