Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Geberit

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Spłuczka podtynkowa Geberit


Geberit Aquaclean, spłuczka podtynkowa geberit, stelaż do WC geberit, Geberit duofix– wszystko to produkty renomowanej firmy Geberit, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.


Geberit to jeden z liderów europejskiego rynku produktów sanitarnych oraz jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży. Firma posiada swoje filie w 41 państwach a jej produkty wybierane są każdego roku przez setki tysięcy klientów na całym świecie. Głównym wymiarem działalności firmy jest produkcja stelaży podtynkowych do WC. Geberit posiada w swojej ofercie bardzo wiele produktów, m.in. popularną spłuczkę podtynkową Geberit Duofix, którą znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.


Geberit Aquaclean to toaleta myjąca zapewniający duży komfort użytkowania. Toaleta wyposażona jest w natrysk, regulator ciśnienia i temperatury wody natrysku oraz wiele innych dodatkowych funkcji. Gebeirt Stelaż do WC to natomiast idealne rozwiązanie dla każdej konfiguracji budowlanej. Wyposażone są one w spłuczki podtynkowe geberit, które udowodniły swoją wysoką jakość w ciągu ostatnich dekad. W naszej ofercie znajdą Państwo również produkty z serii Geberit duofix, w niezwykle atrakcyjnej cenie.


Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją produktów firmy Geberit dostępnych w naszym sklepie oraz do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Produkty Geberit to niezmiennie od wielu lat gwarancja najwyższej jakości oraz funkcjonalności!