Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Marmorin

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Wanny Marmorin to niezwykle ekskluzywne produkty charakteryzujące się zastosowaniem wyjątkowego wzornictwa oraz najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu posiadają one wyjątkowy wygląd i ogromny komfort użytkowania. Wszystkie wanny Marmorin to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów.


Początki firmy Marmorin sięgają roku 1998. Wraz z ewolucją przedsiębiorstwa, pozyskiwaniem nowych klientów oraz otwieraniem się na nowe rynki, wzrastała nieustannie jakość oferowanych przez firmę produktów. Obecnie produkty firmy sprzedawane są nawet w państwach takich jak Izrael czy Nowa Zelandia.


W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo ekskluzywne umywalki,  brodziki oraz wanny marmorin w różnych kształtach i wymiarach. Oferujemy Państwu brodziki półokrągłe, prostokątne i kwadratowe. W naszej ofercie znajdują się również unikatowe brodziki z serii Prestige Collection. Wanny marmorin, które znajdą Państwo na naszej stronie to m.in. wanny wolnostojące, wanny przyścienne, wanny bez obudowy i z obudową oraz wanny z kolekcji Prestige Collection.


Wszystkie produkty z serii Prestige Collection to rozwiązania idealne dla osób ceniących nietypowe rozwiązania projektowe oraz ekskluzywne wzornictwo. Prestige Collection to najnowocześniejsze materiały oraz niezwykle wysoki poziom wykonania.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz szczegółową specyfikacją produktów firmy Marmorin dostępnych w naszym sklepie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz najwyższą funkcjonalność produktów.

http://www.marmorin.pl/