Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Ravak

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Kabiny prysznicowe Ravak


Kabiny Ravak to flagowy produkt renomowanego czeskiego producenta specjalizującego się w tworzeniu kompleksowych rozwiązań do łazienek. Firma Ravak działając współcześnie w ponad 50 krajach i jest jednym z największych producentów produktów sanitarnych w całej Europie Środkowo-Wschodniej.Na polskim rynku firma jest natomiast obecna od 17 lat jako Ravak Polska S.A.


Co wyróżnia firmę Ravak?


W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo kabiny prysznicowe Ravak. Oferujemy Państwu modele z takich serii jak m. in. Blix, Briliant, Chrome, Elegance, Pivot i wielu innych. Kabiny prysznicowe Ravak, które znajdą Państwo w naszej ofercie, dostępne są w wielu modelach, różniących się rozmiarem, sposobem otwierania kabin prysznicowych oraz rodzajem wypełnień.


Szeroki asortyment produktów oferowanych przez firmę Ravak sprawia, że można je zastosować niemal w każdej łazience, niezależnie od jej charakteru i wielkości. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno modele z przesuwanymi drzwiami, jak i modele ze ścianką stałą z wejściem z przodu. Wszystkie kabiny prysznicowe Ravak wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zapewniających wysoką trwałość oraz komfort użytkowania.


W ofercie naszego sklepu dostępne są również wanny, odpływy podłogowe oraz brodziki (prostokątne i półokrągłe) tego uznanego czeskiego producenta. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do zapoznania się ze specyfikacją techniczną konkretnych produktów dostępnych na naszej stronie.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.