Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Roca

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Roca


Roca to jedna z największych firm na świecie w branży wyposażenia łazienek. Firma Roca działa na rynku od roku 1917 a obecnie swoje ekskluzywne i niezwykle nowoczesne produkty sprzedaje na czterech kontynentach, w 135 krajach oraz posiada 72 fabryki w różnych częściach świata. Wraz z rozwojem firmy zmieniał się również jej profil – obecnie Roca koncentruje się na produkcji wysokojakościowego wyposażanie do łazienek. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. produkty takie jak ekskluzywne umywalka Roca hall oraz inne umywalki nablatowe Roca.


Wszystkie umywalki nablatowe Roca, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu, to efekt połączenia najnowszych trendów z klasycznym, ekskluzywnym charakterem. Bardzo duża różnorodność modeli dostępnych np. wraz z blatem, bateriami, czy szafką tworzy zaskakujące rozwiązania. Zastosowanie w Państwa łazienkach produktów takich jak np. Roca hall umywalka, stworzy z pewnością klimat nowoczesnego i oryginalnego wnętrza o indywidualnym oraz zarazem ekskluzywnym charakterze.


Szeroka oferta firmy Roca


W naszej ofercie znajdą Państwo również takie produkty firmy jak m. in. ekskluzywne wanny oraz kabiny prysznicowe, baterie łazienkowe, systemy podtynkowe, brodziki oraz ceramikę sanitarną z kilkunastu popularnych kolekcji.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Roca przygotowanej dla Państwa i dostępnej w naszym sklepie. Zapewniamy, że produkty Roca spełnią z wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.