Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Omnires

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Baterie Omnires


Firma Omnires jest uznanym polskim dystrybutorem funkcjonalnego wyposażenia łazienek, armatury kuchennej i łazienkowej, kabin natryskowych, zestawów prysznicowych i deszczownic, syfonów oraz galanterii. Baterie łazienkowe, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu, to flagowy produkt firmy zyskujący uznanie dziesiątek tysięcy nowych klientów każdego roku.


Baterie Omnires które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu, posiadają trzy, podstawowe cechy – najwyższą jakość wykonania i wykończenia, nowoczesność oraz unikalny design. W ofercie Sanitbuy znajdą Państwo produkty z ponad 20 serii Omnires, w tym z takich ekskluzywnych i nowoczesnych kolekcji jak Modern oraz stylowych i klasycznych Darling Black. W naszej ofercie znajdują się również baterię z takich serii jak Art Deco, Cascade, Colubmia, Darling, Ebro oraz wiele innych.


Baterie oferowane przez firmę Omnires przybierające oryginalne formy i kształty, łączące funkcjonalizm z wysokim poziomem estetycznym.


Wyjątkowość baterii Omnires polega na ich dużej różnorodności oraz dobrej jakości. Bogata wybór baterii łazienkowych pozwala dopasować je bez przeszkód do urządzeń sanitarnych, a dzięki temu z pewnością będą tworzyć harmonijną całość w Państwa łazienkach.


Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z dostępnymi w naszym sklepie produktami Omnires. Baterie łazienkowe tego producenta to gwarancja wysokiej jakości oraz wyjątkowa trwałość! Oferujemy armaturę z różnorodnym wykończeniem, które może stanowić chrom, satyna lub brąz antyczny.