Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Kludi

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Założona w 1926 r. przez Franza Scheffera w Niemczech firma stanowi dziś część grupy KLUDI, działającej na poziomie globalnym. Produkty Kludi są wytwarzane w 8 zakładach na świecie, natomiast zastosowanie identycznych standardów produkcji daje gwarancję stałej, wysokiej jakości wszystkich elementów oraz finalnych produktów firmy. Działalność firmy koncentruje się na produkcji armatury łazienkowej i kuchennej, zestawów natryskowych oraz różnorodnych systemów odpływowo-przelewowych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. armaturę łazienkową Kludi, produkty z unikalnym system kludi dual shower system oraz baterie kuchenne kludi.


Armatura Kludi jest kupowana przez rzesze klientów na całym świecie. Charakteryzująca się wytrzymałością, wysoką jakością oraz estetycznym designem, stanowi dość prosty i oczywisty wybór. Wykonana jest z materiałów wysokiej jakości - firma pilnuje, aby proces produkcji odbywał się zgodnie z najwyższymi światowymi normami. Armatura kludi pasuje do każdego rodzaju łazienki.


Godnymi polecenia są także systemy kludi dual shower. Te zestawy natryskowe zyskały zaufanie użytkowników i cały czas utrzymują się na wysokich miejscach w rankingach sprzedaży.