Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Tece

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Stelaż Tece


Przedsiębiorstwo "TECE" to renomowany producent i dystrybutor innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej. Firma TECE jest znana na rynku instalacji sanitarnych i grzewczych z markowych produktów wysokiej jakości. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do budownictwa ogólnego oraz do obiektów przemysłowych. Obecnie grupa TECE posiada 11 oddziałów w Europie oraz 21 przedstawicielstw handlowych na świecie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo stelaże Tece, zaprojektowane z użyciem najnowszej technologii z dbałością o każdy szczegół.


Zaletą stelaży TECE jest niewątpliwie ich uniwersalność. Każdy z nich projektowany jest z myślą o ich przeznaczeniu i możliwościach jakie daje obecnie architektura i wyposażenie sanitarne. Klienci stojący przed ogromnym wyborem eleganckiego i stylowego wyposażenia łazienki powinni mieć swobodę decyzji, nieograniczoną wadliwym systemem wcześniej zamontowanych stelaży. Zabudowa sanitarna oparta na stelażach TECE będzie nie tylko wytrzymała, ale także w pełni funkcjonalna. Konstrukcja nośna zapewnia uniwersalność wykorzystania w ścianach gipsowo-kartonowych.


Stelaż uniwersalny marki TECE jest niezwykle poręczny- jego instalacja może być wykonana przez jedną osobę, co oszczędza czas i pieniądze.


Do stelaży TECE w sklepie Sanitbuy.pl zakupić również można odpowiednie do nich przyciski TECE.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą oraz do zakupów w naszym sklepie online i tym stacjonarnym w Krakowie.