Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Ruben

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Ekskluzywne wanny Ruben - stylowe wykończenie łazienki


Firma Ruben Design specjalizuje się w produkcji wielofunkcyjnych kabin parowych i masażowych - templi, systemów światłoterapii, wanien z hydromasażem. W naszej ofercie znajdą Państwo wanny Ruben, charakteryzujące się niezwykłą precyzją wykonania oraz unikatowym wyglądem. Przeglądając ofertę naszego sklepu online, powinniście Państwo zatrzymać się dłużej przy produktach tej firmy i kolekcji Ruben Design Dreamtime. Od lat są jednym z liderów rynku wśród firm, zajmujących się produkcją ekskluzywnych wanien i wanien z hydromasażem oraz światłoterapii a także brodzików kąpielowych, które, jak wiadomo, są doskonałym zamiennikiem kabin prysznicowych.


Ruben Design: w trosce o komfort  


W naszej ofercie znajdziecie Państwo wanny Ruben w wielu wariantach. Osobom ceniącym sobie wygodę oraz relaks po całym dniu pracy, możemy z pewnością polecić modele z hydromasażem. Dostępne w kształtach prostokątnym oraz narożnym są odrobiną luksusu, na który można sobie od czasu do czasu pozwolić. Idealnym uzupełnieniem ekskluzywnych wanien z hydromasażem, jest zestaw do światłoterapii, który także mogą Państwo nabyć w naszym sklepie. Wystarczy ustawić taki modny model, wykończyć wnętrze listwami dekoracyjnymi i rozkoszować się chwilą, z kieliszkiem ulubionego wina. 


Drugim wariantem są tradycyjne wanny także dostępne w różnych kształtach, zaprojektowane tak, aby mogły stanąć w każdej łazience. Dzięki różnorodności kształtów, w których występują markowe wanny, możemy odpowiednio zagospodarować przestrzeń w łazienkach. Jest to o tyle ważne, że te właśnie pomieszczenia często są małe i ciasne.