Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z serii Boston

Filtry

na stronę

 

Boston

Bostoński Tygrys

Tiger to holenderska firma, która posiada ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji akcesoriów łazienkowych. Wyjątkowy design produktów tej marki oraz najwyższa jakość ich wykonania sprawiły, iż producent zdobył rzesze klientów, nie tylko na rynkach europejskich, ale również m. in. w Japonii. Tiger Boston to jedna z najbardziej popularnych kolekcji łazienkowych producenta, charakteryzująca się zarówno wysoką jakością, jak i funkcjonalnością. Produtkty Tiger Boson charakteryzują się również maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności.

Stal i szkło

Wszystkie metalowe elementy w kolekcji Tiger Boston zostały wykonane ze stali nierdzewnej, polerowanej lub szczotkowanej. W wielu produktach z kolekcji Boston wykorzystano także przeszklone elementy, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność i pozwala nadać łazience stylowego charakteru.

Rewolucja w łazience

Na stronie Sanitbuy.pl znajdziecie Państwo bogaty wybór produktów z serii Boston, które pozwolą Państwu na zmianę wystroju łazienki oraz nadanie jej dodatkowych funkcji, poprzez zastosowanie np. oryginalnego stojaka na gazety. Sanitbuy posiada w swej ofercie również koszyki na przybory toaletowe, wieszaki pojedyncze oraz teleskopowe, półki narożne, dozowniki na mydło lub papier i wiele, wiele innych. Wszystkie te produkty, dostępne w naszym sklepie, z pewnością pozwolą Państwu na stworzenie pomieszczenia w unikatowym stylu.