Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Marazzi

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Płytki Marazzi


Marazzi to włoska firma będąca jednym z największych producentów płytek ceramicznych na terenie Europy. Najwyższa jakość, nowoczesne wzornictwo i szeroka gama produktów – tak można w skrócie opisać tę markę. Ponad 500 wzorów płytek łazienkowych, basenowych, płytek gresowych, płytek z kamienia naturalnego czy też okładzin technicznych składa się na bogactwo kolorów i wzorów, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto płytki Marazzi cechuje niespotykana wytrzymałość, która wyróżnia producenta spośród konkurencji.


Trwałość przede wszystkim


Płytki ceramiczne Marazzi są doceniane na całym świecie między innymi za ponadprzeciętną trwałość. Wykorzystanie wysokiej jakości surowców oraz wieloletnie doświadczenie producenta powodują, że płytki Marazzi są niezwykle odporne na działanie czynników zewnętrznych. To właśnie między innymi przez doskonałą trwałość płytki Marazzi są coraz częściej wykorzystywane podczas tworzenia budynków użyteczności publicznej oraz dużych projektów architektonicznych.


Płytki Marazzi w ofercie Sanitbuy.pl


Płytki Marazzi cieszą uznaniem nie tylko klientów, ale także architektów i projektantów wnętrz, którzy cenią sobie szeroki wybór, dzięki któremu ich możliwości aranżacyjne są nieograniczone.Właśnie z tego powodu w sklepie SanitBuy.pl nie mogło zabraknąć towarów tego znanego i cenionego producenta. W naszym asortymencie odnaleźć można zatem takie serie Marazzi, jak m. in.: Monolith, Spazio, Gemstone czy Treverkway. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą płytek Marazzi!


Marazzi Kraków, Warszawa - zachęcamy do wysłania zapytania i zestawienia płytek do wyceny.